FNS Garant

Optika pro firmy

  • Vysoce stabilní symetrické Internetové připojení
  • Odezva do sítě (ping) – do 10ms
  • Pronájem okruhů L2 QinQ
  • Připojení optickým kabelem nebo radiovým spojem PtP
  • Proaktivní i reaktivní dohled sítě
  • Nonstop dostupnost servisu 7/24/365
  • Nadstandardní zákaznická péče
  • Jsme tu pro Vás a tím se také řídíme

Garantované připojení firem optickým kabelem, případně radiovým spojem licencovaného pásma. Díky možnostem těchto technologií se zvedá množství kapacity a snižuje možnost výpadku služby. Datová linka, stejně jako koncová zařízení jsou proaktivně dohlížena v dohledovém centru a v případě potřeby podnikáme nezbytné kroky, aby jste se nemuseli o nic starat.

Bezpečný přístup k firemním datům a stabilní přístup k internetu je něco co by ve světě firem, korporací, či státních institucí mělo být synonymem úspěšného fungování. U nás tomu tak je!

Každý den, každou minutu vynakládáme veškeré úsilí a finanční zdroje k tomu, aby poskytované služby FNS byly dostupné na nejvyšší možné úrovni, aby přístupová síť splňovala poslední bezpečnostní požadavky, neboť chápeme, že naši zákazníci nám svěřili klíčovou část jejich fungování a případné selhání by mohlo mít fatální následky.

Parametr spolehlivosti je nastaven tak, že za jednotlivou problematiku povozu sítě je vždy odpovědná konkrétní osoba, s kterou zůstáváte do doby vyřešení požadavku v kontaktu.

My ve FNS máme za cíl být poskytovatelem, který je zákazníkům blíže, poskytovatelem, jehož znalosti přesahují fungování IT systémů, odborníkem na správu WAN, LAN, G-PON technologií, ale především integrátorem a solution makerem, který vždy nalezne správné řešení Vašich potřeb a požadavků.

Součástí našich služeb je proaktivní i reaktivní dohled sítě, nonstop dostupnost našeho servisu, 7/24/365 garance dostupnosti a možnost sjednat individuální, nebo standardizovaná SLA od SLA4 – SLA0.

Naše Garant služby jsou vhodné pro malé, střední i gigantické nadnárodní společnosti, případně státní správu, neboli pro subjekty, které hledají vysokou kvalitu a přesto zajímavou cenu za datové služby. Nabídku služeb v této oblasti vždy zpracujeme individuálně s ohledem na poptávané parametry a služby.

Pro bližší detaily a nabídky prosím kontaktujte:  +420 606 698 831

FNS je profesionální organizace, která respektuje individuální potřeby firemních zákazníků a to bez rozdílu jste-li státní subjekt, malá výrobní dílna, nebo velká společnost s několika pobočkami. Neslibujeme, to co neumíme vyřešit. Jsme schopni podrobit současný stav a ceny auditu, ze kterého doporučíme další kroky.

V prvních krocích umíme fungovat i jako záložní spojení, na kterém si můžete ověřit naše tvrzení a kvalitu služeb.

FNS, k Vašim službám.